Ministry

Małżeństwo
Bliższe przygotowanie do małżeństwa jest przeznaczone dla młodzieży klas drugich szkół ponadgimnazjalnych. Spotkania odbywają się w Domu Parafialnym. Terminy spotkań są ustalane z młodzieżą i przypominane podczas niedzielnych ogłoszeń parafialnych. Po ostatnim spotkaniu młodzież otrzymuje dyplomy. Informacje o dniach skupienia, naukach przedślubnych oraz poradni życia małżeńskiego: dostępne z zakładce ogłoszenia – informacje dla narzeczonych  
I Komunia św.
I Komunia św. oraz Wczesna Komunia św. jest w trzecią niedzielę maja. Dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. i Wczesnej Komunii św. uczestniczą w katechezie szkolnej oraz w dodatkowym spotkaniu katechetycznym. W odpowiednim terminie rodzice są zobowiązani dostarczyć świadectwo chrztu dziecka (jeżeli dziecko nie było ochrzczone w naszej parafii).
Chrzest
Chrzty i roczki są w ostatnią niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 10.30. Nauka przed chrztem dla rodziców dziecka i chrzestnych w sobotę przed chrztem godz. 16.00 w Domu Parafialnym.
Bierzmowanie
Kandydaci do bierzmowania spotykają się w I piątek miesiąca. Przystępują do spowiedzi oraz uczestniczą w Mszy św. pierwszopiątkowej. Biorą również udział w specjalnej katechezie. Termin bierzmowania jest ustalany z szafarzem bierzmowania. Kandydaci do bierzmowania dostarczają opinię katechety oraz świadectwo chrztu (jeżeli dana osoba nie była ochrzczona w naszej parafii).
Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position