Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
04.06.2023

Kończymy dziś okres wielkanocny Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Wielkim pragnieniem Chrystusa jest to, aby Jego uczniowie przyjęli dar Ducha Świętego i w Jego mocy przemieniali oblicze tej ziemi. Niech udział w Eucharystii otworzy nas na moc miłości, którą rozlewa w naszych sercach obiecany Duch Święty.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
Serdeczne „Bóg zapłać” za każdą złożoną ofiarę.

1.Rozpoczął się miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Dzisiaj o godz. 16.00 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam.  

2. We wtorek o godz. 9.00 Msza św. w intencji Seniorów nasze Parafii. Po Mszy św. spotkanie przy stole w Domu Parafialnym. Serdecznie zapraszam.

3. We wtorek o godz. 18.30 spotkanie Grupy Biblijnej w Domu Parafialnym. Serdecznie zapraszam.

4. W czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy św. o godz. 7.30 pójdziemy w procesji ul. Pszczyńską, wzdłuż ul. Żorskiej, Stawową, Osińską, Poprzeczną i Stawową do posesji nr 27.

I ołtarz – ul. Osińska 6 (obok posesji p. Kukla),

II ołtarz – ul. Poprzecznej 31 (obok posesji p. Słota),

III ołtarz – ul. Stawowa 41 A (obok posesji p. Pawłowskich),

IV ołtarz – ul. Stawowa 27 (obok posesji p. Cieśla).

Już teraz bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim, którzy angażują się w prace przy stawianiu ołtarzy oraz składają ofiary na kwiaty. Zapraszam wszystkich Parafian do udziału w procesji, zapraszam dzieci pierwszokomunijne do sypania kwiatów, poczty sztandarowe oraz Panów do baldachimu. Uczcijmy Jezusa Eucharystycznego dekorując okna naszych domów. Zapraszam do udziału w oktawie Bożego Ciała do czwartku 15 czerwca.

5. Serdeczne „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła, obejścia wokół kościoła oraz za ofiary na kwiaty złożone do skarbonki przy ołtarzu św. Antoniego, a także za ofiary na nową posadzkę i utrzymanie kościoła wpłacane na konto parafialne. 

6. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Niech Boże błogosławieństwo wspiera nas w każdym dniu nowego tygodnia.

Skin Color
Layout Options
Layout patterns
Boxed layout images
header topbar
header color
header position