XIV NIEDZIELA ZWYKŁA
05.07.2020

„Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11, 28). Pan zaprasza nas do swojego stołu, przy którym chce nas karmić swoim słowem oraz swoim Ciałem i Krwią. W tajemnicy Eucharystii, którą będziemy sprawować na pamiątkę Jego śmierci i zmartwychwstania, znajdziemy pokrzepienie i umocnienie w wierze.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
Serdeczne „Bóg zapłać” za każdą złożoną ofiarę.

1. Dzisiaj o godz. 16.00 nieszpory niedzielne. Serdecznie zapraszam.

2. W poniedziałek, we wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, przypada patronalne święto Apostolstwa Chorych. Pamiętajmy o naszych chorych w modlitwie.

3. Serdeczne „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła, obejścia wokół kościoła oraz za ofiary na kwiaty złożone do skarbonki przy ołtarzu św. Antoniego oraz za ofiary na remont posadzki i utrzymanie kościoła wpłacane na konto parafialne.

4. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w każdym dniu nowego tygodnia.

Skin Color
Layout Options