II NIEDZIELA ZWYKŁA
19.01.2020

Przychodzimy na Mszę św. i wyznajemy wiarę we wszechmogącego Boga, który rządzi niebem i ziemią. On jest naszą siłą, On może nas obdarzyć pokojem. Jako Jego dzieci, choć słabe i grzeszne, jako powołani do świętości, z ufnością powierzamy Mu swoje życie.

Dzisiaj jest kolekta kopertowa przeznaczona na nową posadzkę w kościele.
Serdeczne „Bóg zapłać” za każdą złożoną ofiarę.

1. Dzisiaj nieszpory kolędowe o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam.

2. W tym tygodniu kancelaria parafialna wyjątkowo będzie czynna we wtorek od godz. 17.30 do godz. 19.00. (zamiast czwartku).

3. Zachęcam, aby młodzież przed bierzmowaniem przeżyła rekolekcje w Brennej Leśnicy w następujących terminach: 14.02 – 16.02.2020, 22.03 – 24.03.2020 lub 27.03 – 29.03.2020. Zapisy u ks. Proboszcza.

4. Można zapisywać się na pielgrzymkę autokarową na wschód Polski. W gablotkach i na stronie internetowej jest podany szczegółowy plan.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 odbędzie się adoracja Apostolstwa Chorych przy żłóbku w Katowicach Panewnikach.

6. W piątek 31 stycznia o godz. 17.00 planowany jest wyjazd na Apel Jasnogórski do Częstochowy. Zapisy w zakrystii.

7. Serdeczne „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła, obejścia wokół kościoła oraz za ofiary na kwiaty złożone do skarbonki przy ołtarzu św. Antoniego.

8. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w każdym dniu tygodnia.

Skin Color
Layout Options