II NIEDZIELA ZWYKŁA
17.01.2021

Każdy z nas jest dzieckiem Boga i jest powołany do pełnienia uczynków miłości w chrześcijańskim życiu. Eucharystyczna Ofiara, w której pragniemy uczestniczyć, przygotowuje nasze serca do pełnienia woli Bożej w codziennym życiu, a przede wszystkim oczyszcza nasze intencje i pragnienia, które nie pochodzą z Bożego zamysłu. Każdy człowiek, od momentu chrztu świętego, jest powołany przez Stwórcę do pełnienia Jego woli i głoszenia prawdy, która znalazła swe dopełnienie w Jezusie Chrystusie.

Dzisiaj jest kolekta kopertowa przeznaczona na nową posadzkę w kościele.
Serdeczne „Bóg zapłać” za każdą złożoną ofiarę.

1.Dzisiaj o godz. 16.00 nieszpory kolędowe. Serdecznie zapraszam.

2. W poniedziałek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia.

3. Zamiast odwiedzin kolędowych, w każdą sobotę stycznia o godz. 12.00 jest odprawiana Msza św. w intencji mieszkańców poszczególnych ulic. Plan Mszy św. jest umieszczony w gablotce oraz  na stronie parafialnej w zakładce ogłoszenia.

4. Aby umożliwić większej ilości wiernych udział w niedzielnej Eucharystii, wprowadzona jest tymczasowo, na czas przebywania w czerwonej strefie, dodatkowa Msza św. w niedzielę o godz. 12.00.

5. Serdeczne „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła, obejścia wokół kościoła oraz za ofiary na kwiaty złożone do skarbonki przy ołtarzu św. Antoniego, a także za ofiary na nową posadzkę i utrzymanie kościoła wpłacane na konto parafialne.

6. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w każdym dniu tygodnia.

Skin Color
Layout Options