XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
17.11.2019

Zbliża się nasze odkupienie. Nie przerażajmy się jednak wizją ostatecznego przyjścia naszego Zbawiciela. Powierzmy Mu nasze życie, bo tylko w Bogu możemy odnaleźć pełne szczęście. Kiedy przyjdą trudności, Bóg nie pozostawi nas samych. Niech Msza św. i ufna modlitwa pomagają nam w trwaniu przy Jezusie.

Dzisiaj jest kolekta kopertowa przeznaczona na ogrzewanie podłogowe kościoła.
Serdeczne „Bóg zapłać” za każdą złożoną ofiarę.

1. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich potrzebujących.

2. W archidiecezji katowickiej obchodzimy dzisiaj Dzień Muzyki Liturgicznej.

3. Dzisiaj o godz. 16.00 nieszpory niedzielne. Serdecznie zapraszam.

4. We wtorek o godz. 9.00 Msza św. w intencji Seniorów naszej Parafii. Po Mszy św. zapraszam na spotkanie w Domu Parafialnym.

5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Biblijnej w Domu Parafialnym. Serdecznie zapraszam.

6. W piątek 22 listopada o godz. 17.00 jest planowany wyjazd do Częstochowy na Apel jasnogórski. Zapisy w zakrystii.

7. W poniedziałek 25 listopada ministranci będą obchodzić swoje święto patronalne ku czci św. Tarsycjusza. O godz. 17.00 będzie Msza św., podczas której będzie obrzęd przyjęcie nowych ministrantów. Po Mszy św. spotkanie w Domu Parafialnym. Zapraszam ministrantów wraz z rodzicami.

8. W kancelarii parafialnej można zamawiać Msze św. na rok 2020. W gablotce i na stronie internetowej są podane wolne terminy Mszy św. Można również składać ofiary za Msze św. zbiorowe za zmarłych i za ławki. Intencje mszalne i ofiary są przyjmowane w kancelarii parafialnej.

9. W gablotce i na stronie internetowej jest podany plan kolędy.

10. Chłopców po I Komunii św. zapraszam do służby ministranckiej przy ołtarzu.

11. Serdeczne „Bóg zapłać” za sprzątanie kościoła, obejścia wokół kościoła oraz za ofiary na kwiaty złożone do skarbonki przy ołtarzu św. Antoniego.

12. Cena „Gościa Niedzielnego” wynosi 6 zł.

13. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy nam w każdym dniu nowego tygodnia.

Skin Color
Layout Options